Loading

Porady prawne z prawa spadkowego

Udzielamy porady prawne z prawa spadkowego.

Jeżeli masz problem z uregulowaniem prawa do spadku lub dokonaniem podziału masy spadkowej,

ZADZWOŃ:   606 89 77 39       lub       NAPISZ:    kancelaria@krmp.pl

Porady prawne udzielamy zarówno online, jak i w sposób tradycyjny w Kancelarii przy ul. Czarnowiejskiej 8/1 w Krakowie. Prawo spadkowe jest jednym z głównych obszarów naszej specjalizacji.

Zajmujemy się m.in. sprawami o dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, o zachowek, wydziedziczenie. Pomagamy także wyegzekwować dług od spadkobierców zmarłego dłużnika jak i sporządzić stosowny testament. Zajmujemy się regulacją stanów prawnych nieruchomości, jak i ich komercjalizacją czy przygotowaniem do sprzedaży.

Więcej informacji na temat naszej Kancelarii dostępne jest pod linkiem: kancelaria kraków.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług,

radca prawny Michał Podolec

Kancelaria Radcowska
www.krmp.pl

 

Top
Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to verify temporary file contents for atomic writing. in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:47 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(650): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('//wp-content/wf...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('synced') #2 {main} thrown in /wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 47